Email

biuro@eccoled.pl

Telefon kom.

+48 786 125 555

O firmie

insert image

O firmie

Nasza firma powstała w wyniku połączenia doświadczeń kilku osób. Połączyliśmy swoje siły, aby wspólnie osiągać najlepsze rezultaty. Nasza siła to wiedza z zakresu branży oświetleniowej, obsługi klienta, logistyki a także wiedzy technicznej czy też doradztwa biznesowego. Zamierzamy aktywnie kreować pozytywne zmiany a także wyznaczać wysokiej jakości standardy na rynku urządzeń oświetleniowych.

Przede wszystkim stawiamy na jakość. Wybraliśmy i będziemy wybierać wyłącznie sprawdzonych dostawców, którzy oferują bezpieczne, ekonomiczne produkty przy zachowaniu co najmniej dobrego designu. Dla nas najważniejszy jest Klient i późniejsza z nim relacja, dlatego jako nieliczni na rynku, będąc pewnymi oferowanego asortymentu, oferujemy okres gwarancji nawet do 10 lat. Gwarancja przy tym obejmuje całe urządzenie.

Zakładamy, że wraz z naszymi partnerami biznesowymi stale będziemy aktualizować ofertę o coraz to nowocześniejsze urządzenia. Będziemy również rozszerzać nasz asortyment, tak, aby nasi Klienci mogli w jednym miejscu wybrać kompleksowe rozwiązania.

Dzięki zastosowaniu oferowanych przez nas rozwiązań pozwalamy naszym klientom nie tylko zaoszczędzić środki finansowe, ale również stać się firmami nowoczesnymi oraz odpowiedzialnymi społecznie, głownie w odniesieniu do pracowników tych firm (zapewnienie zdrowego oświetlenia) a także otaczającego środowiska (ekologiczność rozwiązań).

Rozwiązania oświetleniowe oparte na technologii LED to ekonomika i ekologia, które sprawdzają się w różnych dziedzinach biznesu. I to pokazujemy, opierając się wyłącznie na faktach.

Naszym celem jest propagowanie użycia technologii LED w oświetleniu poprzez stosowanie oferowanych przez nas rozwiązań zarówno w kraju jak i w niedalekiej przyszłości za granicą.