Email

biuro@eccoled.pl

Telefon kom.

+48 786 125 555

  • Home
  • Hurtownia elektryczna

Hurtownia elektryczna

insert image

Szukasz miejsca, w którym zaopatrzysz się we wszelkie niezbędne artykuły elektryczne? Zależy Ci na szybkiej realizacji kompletnych zamówień i konkurencyjnych ofertach? Szukasz zaufanego partnera biznesowego? Nasza hurtownia to miejsce, gdzie znajdziesz szeroki wybór produktów, atrakcyjne ceny, profesjonalne podejście oraz fachowe porady. Lata doświadczeń i bogata wiedza pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie!

Nowoczesne podejście oraz stale poszerzający się asortyment produktów, pozwala nam zaoferować produkty, które spełnią oczekiwania wymagających Klientów. W naszej hurtowni znajdziesz wszystko to co niezbędne dla wykonania i bieżącej obsługi najróżniejszych instalacji elektrycznych. Wśród produktów posiadamy między innymi:

– Elektronarzędzia i narzędzia
– Elektronikę użytkową jak baterie, akumulatory czy systemy alarmowe itp.
– Przewody, kable i osprzęt kablowy
– Łączniki, gniazda
– Oprawy oświetleniowe i źródła światła
– Wideo domofony
– Rozdzielnice, obudowy
– Systemy wentylacji i ogrzewania elektrycznego
– Wiele innych.

Nasza kompleksowa oferta pozwala na zaopatrzenie się w najróżniejsze produkty niezbędne zarówno podczas montażu instalacji elektrycznych, jak również ich eksploatacji. Nasi Klienci mogą liczyć na atrakcyjne promocje i preferencyjne oferty. Usługi przez nas świadczone kierujemy zarówno do Klientów przemysłowych i przedsiębiorców jak również Klientów indywidualnych.

Przejrzysta oferta oraz łatwe do odnalezienia kategorie i podkategorie pozwalają w łatwy sposób odszukać niezbędne produkty, a po dokonaniu zakupu każde zamówienie realizujemy niezwłocznie. Zróżnicowany asortyment wprost od zaufanych producentów pozwala zaproponować produkty wysokiej jakości, które spełnią swoje zadanie wzorowo.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem wiadomości mailowych. Nasza obsługa Klienta odpowie na Twoje pytania, rozwieje wszelkie wątpliwości oraz pomoże w doborze wszelkich niezbędnych produktów.